Soczewki jednodniowe – idealne na wiosnę

Soczewki jednodniowe — idealne na wiosnęWiosna to piękna pora roku, która nie tylko przyrodę, ale także i nas przywraca do bardziej aktywnego życia. Warto jednak zdać sobie sprawę z tego, że wiosną czeka na nas wiele różnych alergii, pyłków i innych tym podobnych problemów. Dlatego też wielu ludzi noszących soczewki ma z nimi problem, gdyż wówczas dbanie o higienę, która i tak musi tutaj być na najwyższym poziomie, wiosną powinno być jeszcze bardziej wzmożone. Jest tak przy soczewkach wielokrotnego użytku, które mogą mieć formę szkieł zmienianych co dwa tygodnie, miesiąc czy nawet kwartał. Być może warto jest pomyśleć w tym okresie roku o zamianie soczewek. Najlepiej sprawdzą się wtedy soczewki jednodniowe.

To, na jakie soczewki się zdecydujemy, zależy oczywiście tylko i wyłącznie od nas. Najważniejsze jest to, że na rynku nie brak dziś firm, które dostarczają soczewki jednodniowe. Jeśli mówimy tutaj o produktach, którym warto jest się nieco bliżej przyjrzeć, są to produkty firmy PegaVision. Każdy klient, którego interesują soczewki tej firmy postawić może na produkt AirView HD Plus Daily, który nabyć można już za około siedemdziesiąt złotych. Z pewnością wydaje się to sporo, ale zaznaczmy, że w opakowaniu jest aż trzydzieści sztuk soczewek, co w praktyce oznacza ilość wystarczającą na cały miesiąc stałego użytkowania.

Z tych soczewek na pewno będziecie Państwo zadowoleni. Soczewki AirView HD Plus Daily to innowacyjne soczewki kontaktowe przeznaczone są do korekcji dalekowzroczności i krótkowzroczności. Wykonano je z materiału o nazwie Formofilcon B, który w połączeniu z wysokim uwodnieniem soczewki na poziomie aż 48% sprawia, że noszenie soczewek jest niezwykle komfortowe przez cały dzień. Do tego wykonane są z miękkiego materiału, co na pewno nie sprawia najmniejszego problemu przy ich zakładaniu czy zdejmowaniu.

Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że jest to produkt, który jest swego rodzaju połączeniem najwyższej jakości w przystępnej cenie. Dla ludzi prowadzących aktywny tryb życia będą one znakomite.

This article has 2 Comments

  1. Wiosną z pewnością znacznie lepiej mieć soczewki jednodniowe. Z innymi będziemy mieć sporo problemu.

  2. To chyba zależy od tego, jak o nie dbamy i czy cały czas je nosimy, czy może zakładamy tylko od okazji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.